Grafik

 

 

AEROBIK

godz poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9.00

ABT
MAGDA

 

ABT
MAGDA

10.00

LIGHT + 50
MAGDA

BODY CROSS
DENISA
LIGHT + 50
MAGDA
BODY CROSS
DENISA
18.00 BODY CROSS
MAREK

ZDROWY
KRĘGOSŁUP

MAREK

BODY CROSS
MAREK

ZDROWY 
KRĘGOSŁUP

MAREK

BODY CROSS
DENISA
19.00 STEP
MAREK
PŁASKI 
BRZUCH

MAGDA
STEP
MAREK
PŁASKI 
BRZUCH

MAGDA

20.00

BODY BALL
MAREK

ZUMBA
MAGDA
BODY BALL
MAREK
ZUMBA
MAGDA

krótki opis zajęć aerobiku:

STEP - Świetna forma zrzucenia kilku zbędnych kilogramów, dobra zabawa z wykorzystaniem stopnia. Zadziwi cię efektywność i przypływ pozytywnej energii po zajęciach.
PŁASKI BRZUCH – Pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch.
ZUMBA - Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności.
BODY BALL - zajęcia z użyciem dużych piłek, intensywnie wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu. Body Ball ma wpływ na naszą postawę i zapobiega problemom związanym z dolegliwościami kręgosłupa.
BODY CROSS - dawniej nazywany treningiem funkcjonalnym. Angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo - kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!!!
ABT -Jędrna pupa... zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz.
LIGHT+50 - zajęcia ogólnorozwojowe za pomocą , których wzmocnisz wydolność tlenową i siłę mięśni. Poprawisz równowagę i koordynację ruchów. Zajęcia dla Pań i Panów.
ZDROWY KRĘGOSŁUP – To nowy trening na naszym grafiku. Na tych zajęcia znajdziesz wszystko, czego potrzebuje twój kręgosłup: wielopłaszczyznowe wzmacnianie i rozciąganie wszystkich mięśni posturalnych oraz ich przyjemna relaksacja.

 

 

 

Zapisy na CYCLING obowiązują od 18 września!

zasady rezerwacji rowerów:

- rezerwacja telefoniczna lub osobista
- możesz zapisać się na cały tydzień
- jeśli nie pojawisz się na treningu i nie odwołasz rezerwacji do 3 godzin przed rozpoczęciem zajęć - twoje wejście zostanie automatycznie ściągnięte z karty

 

 

CYCLING

godz
poniedziałek
wtorek        
środa         
czwartek     
piątek      
8.30


MARTA


MARTA
16.50 GOSIA GOSIA
17.50

MARTA

PATRYCJA
TOMEK MARTA PATRYCJA
18.50

DENISA


DENISA


DENISA
19.50 MARTA

 

Trening na rowerach stacjonarnych w rytm świetnej muzyki i blasku świateł. Możesz go zacząć w każdym wieku, pomoże Ci on zrzucić zbędne kilogramy i zyskać super kondycję na lata. W trakcie jednej godziny spalamy około 400 kcal!