Oferta

Pragniemy zachęcić Państwa do aktywnego wypoczynku i spędzania wolnego czasu w gronie osób cieszących się świetnym samopoczuciem płynącym z wysiłku fizycznego. Wiadome jest, że sport to zdrowie a wydzielające się po treningu endorfiny napełniają nas szczęściem :) Cóż więcej chcieć? :) W naszym klubie oferujemy Państwu wiele form aktywności fizycznej, zapraszamy do zapoznania się z nimi...

 

ZAJĘCIA NA SALI AEROBIKU

W klubie odbywają się różnorodne treningi, które pozwolą Ci na osiągnięcie wyznaczonego celu. Od zajęć tanecznych, interwałowych po ćwiczenia wzmacniające konkretne partie ciała. Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć. Zobacz grafik

 

CYCLING

Jest to trening na rowerach stacjonarnych w rytm świetnej muzyki i blasku świateł. Możesz go zacząć w każdym wieku, pomoże Ci on zrzucić zbędne kilogramy i zyskać super kondycję na lata. W trakcie jednej godziny spalamy około 400 kcal! Zobacz grafik.

 

SIŁOWNIA

Duża, przestronna siłownia wyposażona jest w sprzęt znanych firm takich jak HES, KETTLER oraz SPORTSART, różnorodność maszyn pomaga w urozmaicaniu treningów. Trening na siłowni nie jest ograniczony czasem, zapraszamy.

ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE:

VACU WELL

To specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Bieżnia umieszczona w szczelnej kapsule sięgającej powyżej bioder, w której spacerujesz i uzyskujesz same zalety: - Zapewnisz sobię harmonijnie ukształtowaną sylwetkę, - Pozbędziesz się celulitu, - Twoja skóra stanie się jędrna i gładka, - Zgubisz zbędne kilogramy, - Poprawisz swoją kondycję fizyczną. Zabieg trwa 30 min, po dwóch tygodniach ćwiczeń są już efekty!!!

 

ROLLETIC


Masaż na urządzeniu Rolletic, którego celem jest usprawnienie przepływu limfy. Działa niczym "żelazko", które "prasuje" nierówności cellulitowe oraz sprawia, że skóra wygląda piękniej i młodziej. Dodatkowo masaż rozbija tkankę tłuszczową, poprawia krążenie krwi, likwiduje obrzęki.

Urządzenie Rolletic samo w sobie nie odchudza, powoduje jednak zmniejszanie obwodów. Dzięki odpowiednio dobranemu harmonogramowi masaży, modelujemy sylwetkę według indywidualnych potrzeb. Masaż trwa 60 min, zapraszamy.

 

 

 

W klubie możecie Państwo również uzyskać poradę na temat zdrowego żywienia a także zbadać skład swojego ciała na specjalnej wadze TANITA.

 

W sprzedaży oferujemy Państwu również odżywki i suplementy renomowanych firm Olimp, Trec, FA oraz AllNutrition. Napoje energetyczne i izotoniczne.

Posiadamy solarium firmy Soltron z lampami Red Rave, które są nowością na rynku - warto zapoznać się z właściwościami tych lamp.

W klubie znajduje się również piętrowy tor przeszkód dla dzieci do 12 lat.

Akceptujemy karty MultiSport, FitProfit oraz Ok System.