👉Pamiętaj, że jeśli jesteś aktywnym klubowiczem KaNaMa to konto na GYMSTEER.COM masz założone! (jeśli masz pytania napisz)

ZAPISYWANIE NA POJEDYNCZE ZAJĘCIA – 12 ZŁ
🧐Jeżeli zapomniałeś hasła lub NIGDY NIE LOGOWAŁEŚ się na stronie, skorzystaj z opcji „Zapomniałem hasła” i postępuj według wskazówek.
Po poprawnym zalogowaniu znajdź nasz klub i wejdź w grafik zajęć.
👉Kliknij w wybrane zajęcia i przejdź do płatności online. Pojedynczy trening kosztuje 12 zł. Płatność realizowana jest przez Blue Media tylko za pomocą karty kredytowej (również zwykłej karty płatniczej Visa, MasterCard).
👉Na maila, otrzymasz link do treningu. Nie zapomnij o nim! W danym dniu i o danej godzinie musisz ten link uruchomić! ‼️Każdy trening ma unikatowy link!
💚Z treningów mogą korzystać również przyszli klubowicze I NOWE OSOBY. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.gymsteer.com i postępować według powyższych wskazówek.
Do zapisywania się i płatności pojedynczych polecamy zainstalowanie sobie aplikacji GYMSTEER oraz przypisanie do niej karty kredytowej.

KARNET OPEN NA DWA TYGODNIE – 60 Zł
Kupisz go na stronie www.gymsteer.com po zalogowaniu (NIE W APLIKACJI!!!) w zakładce „mój klub” – cennik
Za karnet zapłacisz szybkim przelewem, kartą lub BLIKIEM – zrób to już RANO, by karnet zdążył się aktywować do wieczora.
Posiadając taki karnet możesz zapisywać się i otrzymywać linki na każde zajęcia przez 14 dni. Jeśli w momencie zapisywania się na trening poprosi cie o wpłatę to karnet albo się skończył, albo jeszcze się nie aktywował (zazwyczaj trwa to niecały dzień – najszybsza opcja to BLIK, lub karta)

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy magwan@wp.pl lub przez messenger na fanpage KaNaMy podając swój numer telefonu  🙂 Będziemy oddzwaniać w miarę szybko 

KILKA WSKAZÓWEK TECHNICZNYCH
👉jeżeli z jakichś powodów nie udało ci się zarejestrować karty kredytowej DO PŁATNOŚCI ZA POJEDYNCZE WEJŚCIE możesz wykonać przelew online
Dane do przelewu
Fitness Club KaNaMa
H. Wagnera 3
89-600 Chojnice
nr konta 25102014910000410200048702
w tytule wpisz ADRES MAILOWY, na który ma zostać wysłany link do treningu oraz DATĘ i NAZWĘ zajęć, z których chcesz skorzystać. (np. magwan@wp.pl, 06.04.2020 total mix)
POTWIERDZENIE takiego przelewu należy wysłać
mmsem albo przez whats up na nr 694498247 , na podstawie otrzymanego potwierdzenia i maila podanego w tytule będziemy zapisywać na zajęcia a co za tym idzie będziecie dostawać link do transmisji  🙂

👉proponujemy lekko oczyścić przeglądarkę. Wejdź w historię – wyczyść dane przeglądania – zaznacz tylko opcję „pliki cookie i inne dane witryn”
👉maile czasem się chowają  😛 sprawdź wszystkie foldery na swojej POCZCIE MAILOWEJ, nie szukaj w aplikacji ani na stronie gymsteer, tylko e-mailu !👉link do treningu to odnośnik do odtwarzacza wideo. Jeśli z jakiejś przyczyny link kieruje cię do aplikacji lub gdzieś indziej to sproboj skopiować adres linku i wkleić go w dowolna przeglądarkę. Powinno pomóc. Wypróbuj go szybciej ale pamiętaj że obraz na żywo będzie dostępny dopiero gdy instruktor taką transmisje rozpocznie (ok 10 min przed zajęciami). Odświeżaj okno na bieżąco, aż obraz będzie widoczny.
👉czasami otwierając link do transmisji system poprosi cię o ponowne zalogowanie. Zapamiętaj swoje hasło do systemu gymsteer.
👉trening obejrzysz tylko NA ŻYWO w dany dzień, o danej godzinie. Nie ma możliwości ponownego odtwarzania. Sprawdź czy masz doooobry zasięg internetu!
👉 obraz z dźwiękiem, czasem się nie pokrywają. Odśwież widok strony.
👉jeśli posiadasz komputer i kabel HDMI Możesz podłączyć komputer do telewizora, pamiętaj tylko by wypróbować to wcześniej, by uniknąć zdenerwowania możliwym niepowodzeniem  :/ sam komputer tez jest dobry 

Pozdrawiamy, ekipa Fitness Club KaNaMa