Otwieramy 6 czerwca w sobotę

Zanim zawitasz do klubu uważnie przeczytaj ten post!

Twoje przyjście jest jednoznaczne z akceptacją nowego regulaminu i oświadczeniem o dobrym stanie zdrowia oraz braku objawów SARS-COV-2.

Nowy regulamin otrzymałeś na adres mailowy podany przy rejestracji. SPRAWDŹ UŻYWANĄ SKRZYNKĘ MAILOWĄ!

Tym adresem mailowym będziesz umawiać się na ZAJĘCIA GRUPOWE ale również na SIŁOWNIĘ! Na koncie przypisanym do maila masz prawdopodobnie AKTYWNY karnet!

Zapisy odbywają się na stronie www.gymsteer.com lub w aplikacji.

Jeżeli NIGDY NIE LOGOWAŁEŚ się na stronie, skorzystaj z opcji „Zapomniałem hasła” i postępuj według wskazówek (pamiętaj, że podajesz adres mailowy na, który otrzymałeś regulamin)

UWAGA!!! Jeśli w swojej skrzynce mailowej nie znalazłeś listu od GYMSTEER zatytułowanego NOWY REGULAMIN Fitness Club KaNaMa – napisz proszę na magwan@wp.pl pomogę ci przejść przez łatwy proces rejestracji 🙂 Podaj tylko w mailu imię i nazwisko, ewentualnie numer telefonu bym mogła oddzwonić 🙂
NIE TWÓRZ NOWEGO KONTA jeśli jesteś stałym klientem!!!

Po poprawnym zalogowaniu znajdź nasz klub i wejdź w grafik zajęć. Zapisz się na wybrany trening grupowy lub konkretną godzinę na siłowni. PAMIĘTAJ BY PRZYJŚĆ PUNKTUALNIE w każdym z tych przypadków.

Zauważysz na pewno, że ilość osób jest strasznie ograniczona – nie jest to nasz wymysł.

Postępujemy zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego.


Zasada kto pierwszy ten lepszy – obowiązuje od teraz! Pamiętaj, by odwołać trening jeśli nie możesz przyjść – zrobisz to przez zakładkę moje treningi. Ewentualnie telefonicznie.

Wszystkie aktywne karnety zawieszone z dniem 15 marca zostają odblokowane 6 czerwca, BEZ MOŻLIWOŚCI przesuwania terminów.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy magwan@wp.pl lub przez messenger na fanpage KaNaMy

Od soboty działa ponownie stacjonarny nr telefonu 523970020

CZEKAMY NA TWÓJ POWRÓT 😀