🔊CZEKALIŚCIE?!

startujemy 4 września i to pełną parą – nie ma na co czekać, forma sama się nie zrobi 😃

Mamy kilka nowości treningowych, które w pierwszej kolejności zostaną opisane poniżej.

⏰Przypominamy, że zapisać się można przez stronę https://fitnesskanama.gymmanager.io/ nie szybciej niż 5 dni przed danym treningiem.

⭐️Ograniczona ilość miejsc jest na zajęciach z gwiazdką oraz na treningach grupowych cycling.

✏️Czekamy na komentarze – jak Wam się podoba?

🟠Fat Burner STEP – prosty, niewymagający układ choreograficzny z wykorzystaniem stepu. Niezmienne tempo przez całe zajęcia zagwarantuje ci spalenie wielu kalorii w czasie 50 minut treningu. Zadziwi cię efektywność i przypływ pozytywnej energii po zajęciach.

🟠Joga – w ćwiczeniach jogi chodzi o uzyskanie harmonii między ciałem a umysłem. Joga, to zbiór wielu pozycji, które bardzo korzystnie wpływają na nasze ciało. Trening ten pomaga wzmocnić mięśnie oraz je rozciągnąć.

🟠Full Body – to seria ćwiczeń mających na celu poprawę sprawności, ukształtowanie sylwetki oraz zbudowanie wytrzymałości, siły i wydolności organizmu. Zajęcia składają się z ćwiczeń cardio o wysokiej intensywności co ułatwia spalenie tkanki tłuszczowej oraz ćwiczeń siłowych ułatwiających kształtowanie sylwetki.

🟠Zdrowy Kręgosłup – zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, stanowią cykl trzech treningów, których głównym celem jest ogólna poprawa sprawności aparatu ruchu, zwiększenie ruchomości stawów, przywrócenie równowagi czynnościowej mięśni szkieletowych oraz poprawa funkcji oddechowych.

🟠Total Training – Chcesz mieć wymodelowane ramiona i smukłą sylwetkę, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Wzmocnisz całe ciało, a co za tym idzie będziesz miała więcej siły na trudy codziennego dnia!

🟠Six Pack – pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch.

🟠Body Cross – angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo – kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!

🟠ABT – jędrna pupa… zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz.

🟠Body Pump – ćwiczenia wykonywane z gryfem, na który każdy z uczestników indywidualnie nakłada odpowiadające mu obciążenie. Trening wielostawowy, złożony jak np. przysiady i wyrzuty. Energiczne tempo muzyki i przede wszystkim efektywny mocny trening.

🟠Latin Lady Style – trening taneczny dla kobiet. Nauczysz się poruszać i tańczyć z gracją i seksapilem. Wszystko do świetnej muzyki i z przesympatyczną trenerka tańca towarzyskiego.

🟠Tabata – intensywny trening interwałowy angażujący wszystkie mięśnie. Wpływa on korzystnie na metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawia wydolność.

🟠Zumba – fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności. Wychodzisz radosna i pełna energii.

🟠Stretching – ćwiczenia rozciągające pomogą uelastycznić mięśnie, zmniejszyć sztywność i poprawić koordynację oraz ruchomość stawów.

🟠Aktywne 9 miesięcy – zajęcia dla kobiet w ciąży po I trymestrze. Średnio intensywne elementy pilatesu z aerobikiem i ćwiczeniami na dużych piłkach. Pomogą ci złagodzić dolegliwości w okresie ciąży i zapewnić jak największą sprawność i przygotowanie do porodu.

🟠TRX Combo – na treningu angażowane sa wszystkie grupy mięśniowe. Używamy podwieszanych taśm TRX, obciążeń KETTEL i innych. Efektywny i ciekawy trening.

🟠Light Active – cykl zajęć obejmuje zarówno ćwiczenia oddechowe, stabilizacyjno – ruchowe, siłowe, dynamiczne i rozciągające. Zajęcia pomocne przy powrocie do formy po przerwie lub chorobie.