Nowy grafik startuje już 1 grudnia w piątek!

⏰Przypominamy, że zapisać się można przez stronę https://fitnesskanama.gymmanager.io/ nie szybciej niż 5 dni przed danym treningiem.

⭐️ Ograniczona ilość miejsc jest na zajęciach z gwiazdką oraz na treningach grupowych cycling.

🟠Full Body – to seria ćwiczeń mających na celu poprawę sprawności, ukształtowanie sylwetki oraz zbudowanie wytrzymałości, siły i wydolności organizmu. Zajęcia składają się z ćwiczeń cardio o wysokiej intensywności co ułatwia spalenie tkanki tłuszczowej oraz ćwiczeń siłowych ułatwiających kształtowanie sylwetki.

🟠Callanetics – to zestaw ćwiczeń opracowany z myślą o kobietach, które w niedługim czasie i przy niewielkim wysiłku pragną wyszczuplić swoje ciało. Wystarczy zaledwie kilka treningów , by zdziałały cuda z twoim ciałem. Ćwiczenia pozwolą ci uzyskać płaski brzuch, wysmuklić nogi, podnieść i ujędrnić pośladki, wyrzeźbić ramiona.

🟠Pilates – Uniwersalny trening wzmacniający wszystkie mięśnie ciała. Zajęcia w formie klasycznego pilatesu oraz fitness ze sprzętem. Korzyści płynące z treningu to między innymi zwiększenie mocy i wytrzymałości mięśni, wzmocnienie mięśni głębokich, ujędrnienie ciała, zwiększenie zakresu ruchu w stawach, poprawa postury, modelowanie sylwetki .

🟠Fat Burner STEP – prosty, niewymagający układ choreograficzny z wykorzystaniem stepu. Niezmienne tempo przez całe zajęcia zagwarantuje ci spalenie wielu kalorii w czasie 50 minut treningu. Zadziwi cię efektywność i przypływ pozytywnej energii po zajęciach.

🟠Step Basic – choreografia na stepie dla osób początkujących. Nie masz czego się obawiać, spróbuj tej formy spalania kalorii. To świetna zabawa, nauczysz się wszystkich kroków i nazw używanych podczas lekcji stepu.

🟠Joga – w ćwiczeniach jogi chodzi o uzyskanie harmonii między ciałem a umysłem. Joga, to zbiór wielu pozycji, które bardzo korzystnie wpływają na nasze ciało. Trening ten pomaga wzmocnić mięśnie oraz je rozciągnąć.

🟠Zdrowy Kręgosłup – zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, stanowią cykl trzech treningów, których głównym celem jest ogólna poprawa sprawności aparatu ruchu, zwiększenie ruchomości stawów, przywrócenie równowagi czynnościowej mięśni szkieletowych oraz poprawa funkcji oddechowych.

🟠Six Pack – pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch.

🟠Body Cross – angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo – kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!

🟠ABT – jędrna pupa… zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz.

🟠Tabata – intensywny trening interwałowy angażujący wszystkie mięśnie. Wpływa on korzystnie na metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawia wydolność.

🟠Zumba – fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności. Wychodzisz radosna i pełna energii.

🟠Aktywne 9 miesięcy – zajęcia dla kobiet w ciąży po I trymestrze. Średnio intensywne elementy pilatesu z aerobikiem i ćwiczeniami na dużych piłkach. Pomogą ci złagodzić dolegliwości w okresie ciąży i zapewnić jak największą sprawność i przygotowanie do porodu.

🟠Light Active – cykl zajęć obejmuje zarówno ćwiczenia oddechowe, stabilizacyjno – ruchowe, siłowe, dynamiczne i rozciągające. Zajęcia pomocne przy powrocie do formy po przerwie lub chorobie.

” Nie patrz na zegar tylko rób to, co on. Idź dalej przed siebie.” – Sam Levenson