🔥🔥🔥Już dziś chcielibyśmy przedstawić duet doświadczonych trenerów, którzy nie mogą doczekać się spotkania z WAMI na KaNaMowej sali fitness!

Dokładnie od 1 grudnia wystartuje nowy grafik, z nowymi zajęciami, dopasowany do Waszych oczekiwań.

Poznajcie Dawida i Madzię 💪

Gotowe grafiki już w środę – bądźcie na bieżąco

Dawid Meller , Madzia Werra

Magda Werra – Instruktor aerobiku , trener personalny + instruktor siłowy , trener medyczny , trener motoryczny , instruktor KETTLEBELL, piloxingu , aeroboxingu

Aktywność fizyczna jest moją pasją od najmłodszych lat. Trenowałam różne dyscypliny sportu: lekkoatletyka, sztuki walki . Nauczyłam się systematyczności, wyznaczania celów i ich realizacji.Moje pierwsze kroki jako trener zaczęłam stawiać w Niemczech i ta przygoda trwa do dziś . Zależy mi, aby ludzie niezależnie od wieku mogli cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem. Z wielką radością podejmuję nowe wyzwania związane w „rzeźbieniu sylwetki „. Zajmuje się również grupami przedszkolnymi dzieci zdrowych , oraz niepełnosprawnych ,gdzie bardzo pokochałam tę pracę, ponieważ ogromnie dużo radości dają mi ich postępy w sporcie ,które osiągają . Chcę pomagać innym swoją wiedzą, umiejętnościami i radą. Posiadam w sobie ogromne złoża motywacji , determinacji i optymizmu. Posiadam szeroki wachlarz ćwiczeń i metod treningowych, co powoduje, że potrafię się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Moc treningów , które oferuje pozwoli Tobie osiągnąć swój cel i radość z samego siebie .
Dawid Meller – Swoje zamiłowanie do siłowni zawdzięczam trudnym chwilom. Nie bez powodu mówi się, że siłownia jest najlepszą terapią. Chcę dzielić swoją pasję i przekazywać dalej wiedzę oraz doswiadzcenia, które zdobywałem przez lata. Z wykształcenia jestem dietetykiem i wiem, że odpowiednie żywienie jest nieodłączną częścią dbania o ciało i umysł. Nie sztuką jest odżywiać się zdrowo. Sztuką jest utrzymać zdrowe relacje z żywnością.