Kochani! ![]()
Wchodzimy w letni tryb z dniem 1 czerwca – a to oznacza trochę zmian w naszym grafiku ![]()
Piękna pogoda, sezon urlopowy i więcej aktywności na świeżym powietrzu sprawiają, że lato zawsze wygląda u nas trochę inaczej. Dotyczy to zarówno uczestników zajęć, jak i naszych instruktorów, którzy również rozpoczynają swój czas odpoczynku ![]()
Dziękujemy, że jesteście z nami niezależnie od pory roku ![]()
Korzystajcie z lata, odpoczywajcie, ładujcie energię i wpadajcie na trening wtedy, kiedy możecie – my nadal będziemy tu dla Was ![]()
Do zobaczenia na sali !
