☀️ Kochani! ☀️

Wchodzimy w letni tryb z dniem 1 czerwca – a to oznacza trochę zmian w naszym grafiku 🌿

Piękna pogoda, sezon urlopowy i więcej aktywności na świeżym powietrzu sprawiają, że lato zawsze wygląda u nas trochę inaczej. Dotyczy to zarówno uczestników zajęć, jak i naszych instruktorów, którzy również rozpoczynają swój czas odpoczynku ☀️

Dziękujemy, że jesteście z nami niezależnie od pory roku 💪

Korzystajcie z lata, odpoczywajcie, ładujcie energię i wpadajcie na trening wtedy, kiedy możecie – my nadal będziemy tu dla Was ❤️

Do zobaczenia na sali !