Od 3 września

Grafik zajęć

Z

Cycling

Na zajęcia obowiązują zapisy!
Tylko za pośrednictwem strony www.gymsteer.com
jeśli masz pytania prosimy o kontakt telefoniczny
52 39 700 20 

 

Z

Total mix

Chcesz mieć wymodelowane ramiona i smukłą sylwetkę, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Wzmocnisz całe ciało, a co za tym idzie będziesz miała więcej siły na trudy codziennego dnia!
Z

Płaski brzuch

Pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch.

Z

Body Cross

Dawniej nazywany treningiem funkcjonalnym. Angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo – kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!

Z

Light+50

Zajęcia ogólnorozwojowe za pomocą , których wzmocnisz wydolność tlenową i siłę mięśni. Poprawisz równowagę i koordynację ruchów. Zajęcia dla Pań i Panów.

Z

STRONG by ZUMBA

Program treningowy stworzony przez Zumba, jednak nie mający nic wspólnego z tańcem. Oba te programy łączy niesamowita i motywująca MUZYKA! To trening, po którym poczujesz każdy mięsień swojego ciała! Poprawisz elastyczność, zwinność oraz siłę. Niesamowicie wymagający a przede wszystkim SATYSFAKCJONUJĄCY! Zoptymalizuj swój trening i spraw by liczyła sie każda minuta. Przekrocz swoje granice i odkryj w sobie sportowca 

Z

Zdrowy kręgosłup

Trening dla każdego bez względu na wiek i poziom aktywności fizycznej. Celem zajęć jest wzmacnianie kręgosłupa i wszystkich mięśni posturalnych. Dzięki tym zajęciom zredukujesz bóle okolic kręgosłupa, poprawisz komfort funkcjonowania całego ciała, poczujesz przypływ energii i ogólnej sprawności. Treningi poniedziałkowe to praca z ciałem, w treningach środowych wykorzystywane są duże i małe piłki oraz laski gimnastyczne.

Z

ABT

Jędrna pupa… zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz.

Z

Tabata / Stretching

intensywny trening interwałowy angażujący wszystkie mięśnie. Wpływa on korzystnie na metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawia wydolność. Trening zakończony jest dłuższym rozciąganiem.

Z

Zumba

Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności.

Z

Fat Burner Step

Chcesz zgubić tkankę tłuszczową? Te zajęcia są właśnie dla ciebie. Choreografia z wykorzystaniem stepu utrzymująca stałe tętno pomoże Tobie osiągnąć sukces!

Z

Aktywne 9 miesięcy

Zajęcia dla kobiet w ciąży po I trymestrze, średniointensywne łączące elementy pilatesu z aerobikiem i ćwiczeniami na dużych piłkach, aby złagodzić Twoje dolegliwości w okresie ciąży i zapewnić Ci w miarę możliwości, jak największą sprawność i przygotowanie do porodu.

Z

Power Slim

To zajęcia o prostej rozgrzewce i intensywnych ćwiczeniach zarówno na górne jak i dolne partie Twojego ciała. Jeśli dokuczają Ci zbędne kilogramy bądź chcesz utrzymać dobrą formę te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!