Od 3 września

Grafik zajęć

OGÓLNE ZASADY!!!

Na zajęcia obowiązują zapisy! Za pośrednictwem strony


https://fitnesskanama.gymmanager.io/

lub telefonicznie 52 39 700 20

 

Z

Cycling

Trening na rowerach stacjonarnych przy oryginalnej i energicznej muzyce.
Na zajęciach spalamy nawet 400 kcal! Przyjdź i sprawdź się 🙂

 

Z

Six Pack

Pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch.

Z

Pilates

Uniwersalny trening wzmacniający wszystkie mięśnie ciała. Zajęcia w formie klasycznego pilatesu oraz fitness ze sprzętem. Korzyści płynące z treningu to między innymi zwiększenie mocy i wytrzymałości mięśni, wzmocnienie mięśni głębokich, ujędrnienie ciała, zwiększenie zakresu ruchu w stawach, poprawa postury, modelowanie sylwetki .

Z

Step Basic

choreografia na stepie dla osób początkujących. Nie masz czego się obawiać, spróbuj tej formy spalania kalorii. To świetna zabawa, nauczysz się wszystkich kroków i nazw używanych podczas lekcji stepu.

Z

Body Cross

Dawniej nazywany treningiem funkcjonalnym. Angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo – kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!

Z

ABT

Jędrna pupa… zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz.

Z

ABT + Ramiona

Zajęcia dedykowane osobom, którym zależy na wyrzeźbieniu ciała oraz wzmocnieniu swojej kondycji oraz wytrzymałości. Trening pomaga spalić tkankę tłuszczową i odsłonić mięśnie, które jednocześnie stają się silniejsze i bardziej wytrzymałe na obciążenia. Ćwiczenia pomagają również w wymodelowaniu ramion, pozbyciu się tzw. pelikanów w zbudowaniu mocnego i płaskiego brzucha, oraz wysmukleniu ud i zbudowaniu jędrnych pośladków. Wszystko angażujemy przy użyciu nie dużych ciężarów, oraz gum. Trening również wpływa korzystnie na układ nerwowy. Poprawiają pracę serca.

Z

Joga

w ćwiczeniach jogi chodzi o uzyskanie harmonii między ciałem a umysłem. Joga, to zbiór wielu pozycji, które bardzo korzystnie wpływają na nasze ciało. Trening ten pomaga wzmocnić mięśnie oraz je rozciągnąć.

Z

Zdrowy Kręgosłup

To trening dla każdego bez względu na wiek i poziom aktywności fizycznej. Celem zajęć jest wzmacnianie kręgosłupa i wszystkich mięśni posturalnych. Dzięki tym zajęciom zredukujesz bóle okolic kręgosłupa, poprawisz komfort funkcjonowania całego ciała, poczujesz przypływ energii i ogólnej sprawności. Treningi poniedziałkowe to praca z ciałem, w treningach środowych wykorzystywane są duże i małe piłki oraz laski gimnastyczne.

Z

Callanetics

To zestaw ćwiczeń opracowany z myślą o kobietach, które w niedługim czasie i przy niewielkim wysiłku pragną wyszczuplić swoje ciało. Wystarczy zaledwie kilka treningów , by zdziałały cuda z twoim ciałem. Ćwiczenia pozwolą ci uzyskać płaski brzuch, wysmuklić nogi, podnieść i ujędrnić pośladki, wyrzeźbić ramiona.

Z

Zumba

Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności.

Z

Aktywne 9 miesięcy

Zajęcia dla kobiet w ciąży po I trymestrze, średniointensywne łączące elementy pilatesu z aerobikiem i ćwiczeniami na dużych piłkach, aby złagodzić Twoje dolegliwości w okresie ciąży i zapewnić Ci w miarę możliwości, jak największą sprawność i przygotowanie do porodu.

Z

Light Active

Cykl zajęć obejmuje zarówno ćwiczenia oddechowe, stabilizacyjno – ruchowe, siłowe, dynamiczne i rozciągające. Zajęcia pomocne przy powrocie do formy po przerwie lub chorobie.

Z

Full Body

to seria ćwiczeń mających na celu poprawę sprawności, ukształtowanie sylwetki oraz zbudowanie wytrzymałości, siły i wydolności organizmu. Zajęcia składają się z ćwiczeń cardio o wysokiej intensywności co ułatwia spalenie tkanki tłuszczowej oraz ćwiczeń siłowych ułatwiających kształtowanie sylwetki.

Z

Fat Burner STEP

prosty, niewymagający układ choreograficzny z wykorzystaniem stepu. Niezmienne tempo przez całe zajęcia zagwarantuje ci spalenie wielu kalorii w czasie 50 minut treningu. Zadziwi cię efektywność i przypływ pozytywnej energii po zajęciach.

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!