Od 3 września

Grafik zajęć

OGÓLNE ZASADY!!!

Na zajęcia obowiązują zapisy! Za pośrednictwem strony www.gymsteer.com lub telefonicznie 52 39 700 20

 

Z

Cycling

Trening na rowerach stacjonarnych przy oryginalnej i energicznej muzyce. 
Na zajęciach spalamy nawet 400 kcal! Przyjdź i sprawdź się 🙂

 

Z

Total Training

Chcesz mieć wymodelowane ramiona i smukłą sylwetkę, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Wzmocnisz całe ciało, a co za tym idzie będziesz miała więcej siły na trudy codziennego dnia!
Z

Six Pack + Arms

Pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch.

Z

Body Cross

Dawniej nazywany treningiem funkcjonalnym. Angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo – kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!

Z

Light Active

Cykl zajęć obejmuje zarówno ćwiczenia oddechowe, stabilizacyjno – ruchowe, siłowe, dynamiczne i rozciągające. Zajęcia pomocne przy powrocie do formy po przerwie lub chorobie.

Z

Body Pump

Ćwiczenia wykonywane z gryfem, na który każdy z uczestników indywidualnie nakłada odpowiadające mu obciążenie. Trening wielostawowy, złożony jak np. przysiady i wyrzuty. Energiczne tempo muzyki i przede wszystkim efektywny mocny trening.

Z

ABT

Jędrna pupa… zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz.

Z

Tabata

intensywny trening interwałowy angażujący wszystkie mięśnie. Wpływa on korzystnie na metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawia wydolność. 

Z

Zumba

Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności.

Z

Stretching

Ćwiczenia rozciągające pomogą uelastycznić mięśnie, zmniejszyć sztywność i poprawić koordynację oraz ruchomość stawów. 

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!