Od 3 września

Grafik zajęć

OGÓLNE ZASADY!!!

Na zajęcia obowiązują zapisy! Za pośrednictwem strony


https://fitnesskanama.gymmanager.io/

lub telefonicznie 52 39 700 20

 

Z

Cycling

Trening na rowerach stacjonarnych przy oryginalnej i energicznej muzyce. 
Na zajęciach spalamy nawet 400 kcal! Przyjdź i sprawdź się 🙂

 

Z

Total Training

Chcesz mieć wymodelowane ramiona i smukłą sylwetkę, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Wzmocnisz całe ciało, a co za tym idzie będziesz miała więcej siły na trudy codziennego dnia!
Z

Six Pack + Arms

Pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch.

Z

Body Cross

Dawniej nazywany treningiem funkcjonalnym. Angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo – kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!

Z

ABT

Jędrna pupa… zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz.

Z

Body Pump

Ćwiczenia wykonywane z gryfem, na który każdy z uczestników indywidualnie nakłada odpowiadające mu obciążenie. Trening wielostawowy, złożony jak np. przysiady i wyrzuty. Energiczne tempo muzyki i przede wszystkim efektywny mocny trening.

Z

Latin Lady Style

Trening taneczny dla kobiet. Nauczysz się poruszać i tańczyć z gracją i seksapilem. Wszystko do świetnej muzyki i z przesympatyczną trenerka tańca towarzyskiego.

Z

Tabata

intensywny trening interwałowy angażujący wszystkie mięśnie. Wpływa on korzystnie na metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawia wydolność. 

Z

Strong

Główna rolę w tym programie odgrywa niesamowita i motywująca MUZYKA! To trening, po którym poczujesz każdy mięsień swojego ciała! Poprawisz elastyczność, zwinność oraz siłę. Niesamowicie wymagający a przede wszystkim SATYSFAKCJONUJĄCY! Zoptymalizuj swój trening i spraw by liczyła sie każda minuta. Przekrocz swoje granice i odkryj w sobie sportowca.

Z

Zdrowy Kręgosłup

To trening dla każdego bez względu na wiek i poziom aktywności fizycznej. Celem zajęć jest wzmacnianie kręgosłupa i wszystkich mięśni posturalnych. Dzięki tym zajęciom zredukujesz bóle okolic kręgosłupa, poprawisz komfort funkcjonowania całego ciała, poczujesz przypływ energii i ogólnej sprawności. Treningi poniedziałkowe to praca z ciałem, w treningach środowych wykorzystywane są duże i małe piłki oraz laski gimnastyczne.

Z

Zumba

Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności.

Z

Stretching

Ćwiczenia rozciągające pomogą uelastycznić mięśnie, zmniejszyć sztywność i poprawić koordynację oraz ruchomość stawów. 

Z

Aktywne 9 miesięcy

Zajęcia dla kobiet w ciąży po I trymestrze, średniointensywne łączące elementy pilatesu z aerobikiem i ćwiczeniami na dużych piłkach, aby złagodzić Twoje dolegliwości w okresie ciąży i zapewnić Ci w miarę możliwości, jak największą sprawność i przygotowanie do porodu.

Z

TRX Combo

Na treningu angażowane sa wszystkie grupy mięśniowe. Używamy podwieszanych taśm TRX, obciążeń KETTEL i innych. Efektywny i ciekawy trening.

Z

Light Active

Cykl zajęć obejmuje zarówno ćwiczenia oddechowe, stabilizacyjno – ruchowe, siłowe, dynamiczne i rozciągające. Zajęcia pomocne przy powrocie do formy po przerwie lub chorobie.

Z

Latino DUO

Zajecia taneczne dla par. Dopiero zaczynamy z tego rodzaju treningiem, więc zapraszamy wszystkich chetnych. Możesz przyjśc sama lub sam, będziemy łączyć w pary losowe osoby. Serdecznie zapraszamy. 

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!