Zespół KaNaMa Fitness

Nasi trenerzy

Magda Wałdoch

INSTRUKTOR AEROBIKU, OBSŁUGA RECEPCJI, OFFICIAL ZUMBA INSTRUCTOR

Odkąd pamiętam uwielbiam być w ruchu. 🙂 Uczęszczałam na zajęcia taneczne przez kilka lat i śmiało mogę powiedzieć, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się w 2006 roku – wtedy ukończyłam kurs instruktorski w szkole Profi Fitness School. Od tamtego czasu prowadziłam różnorodne zajęcia grupowe ale zawsze największą radość dawały mi choreografie! W 2011 roku z ciekawości wybrałam się na kurs instruktora ZUMBY i to był przełom w moim fitnessowym świecie. Na zajęciach staram się przekazać moim klientom jak najwięcej pozytywnej energii, której czasami mam za wiele. 🙂 Treningi zaliczam do udanych jeśli bawi się ze mną cała sala – tam nie ma miejsca na nudę i zły humor!!! Wzmacnianie traktuję bardziej rygorystycznie – ale to tylko dla waszego dobra. 🙂 Do zobaczenia na zajęciach!

Denisa Kiedrowicz

INSTRUKTOR INDOOR CYCLING, TRENER PERSONALNY, TRX, FUNKCJONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI ABSOLWENTKA MEDYCZNEGO STUDIUM ZAWODOWEGO- TECHNIK FIZJOTERAPII

Od zawsze związana ze sportem. Pasja i wykształcenie spowodowały, że już dobrych parę lat dbam o zdrowie swoje jak i innych. Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia to niezmiernie ważne elementy dla utrzymania nienagannej sylwetki, z którymi chętnie dzielę się ze wszystkimi, którzy potrzebują rady  i motywacji do ćwiczeń. Obecnie prowadzę zajęcia cyclingu oraz zajęcia Body Cross, gdzie nie straszny jest pot  i ciężka praca.

Marta Gołuńska

INSTRUKTOR CYCLINGU, TRENER PERSONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI

Tak jak Ty, zaczynałam kiedyś jako klientka klubu fitness uczęszczając na zajęcia cyclingu. Jednak codzienne treningi szybko przerodziły się w pasję! Chciałam zająć tę pozycję z drugiej strony i realizować się w tym kierunku. W 2007 roku ukończyłam kurs instruktora cyclingu i od tego czasu nie rozstaję się z rowerem. Rok później poszerzyłam swoją wiedzę o treningach na siłowni zyskując tytuł trenera personalnego. W pracę wkładam całe serce a każda kropla potu na skroni klienta daje mi ogromną satysfakcję z tego, co robię. Przekonałam się, że fitness to nie tylko trening, ale również styl życia!

Patrycja Drobińska

INSTRUKTOR CYCLINGU, TRENER PERSONALNY

Absolwentka Liceum Sportowego, od zawsze związana ze sportem i aktywnością. W 2015 roku stałam się klientką KaNaMa aktywnie i z ogromnym zaangażowaniem uczęszczającą na różne zajęcia. Już po pierwszych treningach wiedziałam, że cycling to kolejna pasja. Po roku aktywnego uczęszczania na zajęcia zrobiłam kurs cyclingu i teraz mam ogromną przyjemność prowadzić te zajęcia w klubie. Sport to nieodłączna część mojego życia a klub stał się moim drugim domem 🙂 Moje zajęcia nie należą do najprostszych, ale serdecznie zapraszam do spróbowania sił, spalenia sporej ilości kalorii w fajnej atmosferze oraz energicznej i świetnej muzyce 🙂

Marcin Myszkowski

TRENER PERSONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI

Mój początek przygody z siłownią zaczął się podobnie jak większości osób – chęcią pokonania swoich słabości, kompleksów. Z czasem okazało się, że w tym miejscu można nie tylko kształtować swoje ciało dążąc do wyznaczonego sobie ideału, ale także „rzeźbić” swój charakter. Chciałbym zarażać tą miłością osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę, bez względu na to do jakiego celu dążą. Największą korzyścią z regularnych treningów z pewnością będzie poprawa samopoczucia, a jeśli przy okazji przybędzie trochę mięśni i pozbędziemy się zbędnego tłuszczyku… To czy nie warto spróbować?

Dominika Otto

RECEPCJA, INSTRUKTOR TAŃCA, TRENER SIŁOWNI

Już od najmłodszych lat wiąże się z aktywnością fizyczną. Na początku zajawiłam się w tańcu, później treningi siłowe pochłonęły moją rutynę, która na codzień pomaga mi się spełniać w 100%! Aby wymagać od innych, najpierw najwięcej musimy wymagać od samego siebie. To podstawa, która pomaga nam ze spokojem żyć zgodnie z naszymi zasadami. Sport nauczył mnie pokory i dyscypliny której potrzebujemy aby być pewnym siebie i zmagać sie z problemami życia codziennego. Aktywność fizyczna jest jak terapia i każdy powinien przekonać się o jej mocy. Na moich treningach personalnych uczę świadomej progresji treningowej zależnej od celu, udowadniam jak dzięki ciężkiej pracy osiągamy nasze marzenia.

Tatiana Klimentovskaia

INSTRUKTOR JOGI

Jestem ukrainką. Już jako dziecko uwielbiałam tańczyć, bo taniec daje nam możliwość rozwijać się nie tylko fizycznie, ale i duchowo, pomaga wyrażać swoje emocje… Zdecydowałam się połączyć swoje życie z choreografią. Opanowałam taniec klasyczny, latynoamerykański, taniec ludowy i nowoczesny. Przez 16 lat pracowałam jako tancerka baletowa w teatrze na Ukrainie jednocześnie wykładałam teorię i praktykę tańca klasycznego na uniwersytecie. Kilka lat temu odkryłam zupełnie nowy sposób wyrażania swoich emocji. Poznałam siebie poprzez praktyki jogi. Joga, to nie typowy sport, a raczej system ćwiczeń fizycznych pozwalający na rozwój nie tylko fizyczny, ale i psychiczny człowieka. Jestem instruktorem jogi, jogi dla dzieci i Aerial jogi. Chciałbym, abyście i Wy mogli doświadczyć czym jest joga, jak wpływa na nasze ciało i umysł. Po ćwiczeniach odczuwany jest stan pełen spokoju, równowagi a jednocześnie przepełnia nas energia, odchodzą złe myśli oraz zmartwienia. Czekam na Was na zajęciach.

Małgorzata Szpera

WŁAŚCICIELKA FITNESS CLUBU, INSTRUKTORKA CYCLINGU

Wiem zapewne, że kocham każdy sport i już bez niego nie mogłabym żyć ! Uwielbiam moich klientów i podczas treningów daję z siebie 100% i tego samego oczekuję od nich! Myślę,że jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć i nie ważne jest ile mamy lat ale na ile się czujemy. W codziennym życiu oprócz sportu bardzo pomaga mi pozytywne myślenie:) chociaż nie zawsze jest łatwo.
Większość ludzi poddaje się dlatego,że widzą jak wiele jeszcze mają do zrobienia zamiast zobaczyć ile już udało im się osiągnąć.

Karolina Kopeć

FIZJOTERAPEUTKA

mgr fizjoterapii, fizjoterapeutka uroginekologiczna prowadząca zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży „Aktywne 9mc” przygotowujące do porodu, rozluźniające dno miednicy oraz poprawiająca ogólna sprawność fizyczną kobiety w ciąży

Marek Lemańczyk

INSTRUKTOR AEROBIKU

Marek jest magistrem wychowania fizycznego, absolwentem wielu kursów z zakresu prowadzenia różnych form zajęć fitness, kursów z zakresu fizykoterapii i treningu sportowo-rekreacyjnego, od wielu lat związany z Medyczną Szkołą Policealną jako nauczyciel anatomii i fizjologii, interesuje się różnymi formami turystyki i wspinaczką sportową.

Dawid Meller

INSTRUKTOR AEROBIKU, TRENER SIŁOWNI

Swoje zamiłowanie do siłowni zawdzięczam trudnym chwilom. Nie bez powodu mówi się, że siłownia jest najlepszą terapią. Chcę dzielić swoją pasję i przekazywać dalej wiedzę oraz doswiadzczenia, które zdobywałem przez lata. Z wykształcenia jestem dietetykiem i wiem, że odpowiednie żywienie jest nieodłączną częścią dbania o ciało i umysł. Nie sztuką jest odżywiać się zdrowo. Sztuką jest utrzymać zdrowe relacje z żywnością.

 

Klaudia Bucholc

INSTRUKTOR CYCLING

Jak wielu z Was wie, w KaNaMie można mnie spotkać prawie codziennie. Zaczynałam tak jak większość, próbując swoich sił na rożnego rodzaju treningach. Każdy jeden trening wykonywałam na 100%. Z dziewczyny, która jakoś nie specjalnie przepadała za sportem, stałam się silną, aktywną i świadomą kobietą. Podczas treningu zwracam uwagę na każdy, najmniejszy ruch, postawę, oddech, kontrolując ciało i umysł. Bycie aktywną fizycznie daje mi ogrom satysfakcji i dawkę pozytywnej energii. Moją największą motywacją jest stały progres, dlatego też codziennie sięgam po więcej, pokonując swoje słabości i jednocześnie odkrywając nowe możliwości. Ciężka praca, ambicja i determinacja doprowadziły mnie do tego, że ukończyłam kurs instruktora indoor cycling i już śmiało mogę sprawdzić siebie po tej drugiej stronie. Teraz to ja chciałabym zarażać innych swoją pasją, tak jak mnie samą zarazili pozostali trenerzy 🙂

 

Madzia Werra

TRENER AEROBIKU, TRENER SIŁOWNI

Aktywność fizyczna jest moją pasją od najmłodszych lat. Trenowałam różne dyscypliny sportu: lekkoatletyka, sztuki walki. Nauczyłam się systematyczności, wyznaczania celów i ich realizacji. Moje pierwsze kroki jako trener zaczęłam stawiać w Niemczech i ta przygoda trwa do dziś. Zależy mi, aby ludzie niezależnie od wieku mogli cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem. Z wielką radością podejmuję nowe wyzwania związane w „rzeźbieniu sylwetki „. Zajmuje się również grupami przedszkolnymi dzieci zdrowych, oraz niepełnosprawnych, gdzie bardzo pokochałam tę pracę, ponieważ ogromnie dużo radości dają mi ich postępy w sporcie, które osiągają. Chcę pomagać innym swoją wiedzą, umiejętnościami i radą. Posiadam w sobie ogromne złoża motywacji, determinacji i optymizmu. Posiadam szeroki wachlarz ćwiczeń i metod treningowych, co powoduje, że potrafię się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Moc treningów, które oferuje pozwoli Tobie osiągnąć swój cel i radość z samego siebie.

 

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!