Zespół KaNaMa Fitness

Nasi trenerzy

Magda Wałdoch

INSTRUKTOR AEROBIKU, OBSŁUGA RECEPCJI, OFFICIAL ZUMBA & ZUMBA STEP INSTRUCTOR, STRONG by Zumba

Odkąd pamiętam uwielbiam być w ruchu. 🙂 Uczęszczałam na zajęcia taneczne przez kilka lat i śmiało mogę powiedzieć, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się w 2006 roku – wtedy ukończyłam kurs instruktorski w szkole Profi Fitness School. Od tamtego czasu prowadziłam różnorodne zajęcia grupowe ale zawsze największą radość dawały mi choreografie! W 2011 roku z ciekawości wybrałam się na kurs instruktora ZUMBY i to był przełom w moim fitnessowym świecie. Na zajęciach staram się przekazać moim klientom jak najwięcej pozytywnej energii, której czasami mam za wiele. 🙂 Treningi zaliczam do udanych jeśli bawi się ze mną cała sala – tam nie ma miejsca na nudę i zły humor!!! Wzmacnianie traktuję bardziej rygorystycznie – ale to tylko dla waszego dobra. 🙂 Do zobaczenia na zajęciach!

Marek Lemańczyk

ABSOLWENT AWF W POZNANIU, INSTRUKTOR AEROBIKU, CYCLINGU, NORDIC WALKING. NAUCZYCIEL ANATOMII I FIZJOLOGII

Od dziecka związany byłem ze sportem, rekreacją i profilaktyką zdrowotną. Zawsze uważałem, że nasze ciało aby mogło prawidłowo funkcjonować potrzebuje ciągle ruchu a fitness jest doskonałą odpowiedzią na jego potrzeby, poprawia naszą jakość życia, stan zdrowia i sprawia, że potrafimy sobie radzić z różnymi problemami. Jestem przekonany , że fitness jest dla każdego, należy tylko dobrać dla siebie odpowiednią formę zajęć. Największą radość i satysfakcję czerpię z uśmiechniętych twarzy na moich zajęciach. Prywatnie ciągle w ruchu ze swoją rodziną, która jest moją pasją.

Marta Gołuńska

INSTRUKTOR CYCLINGU, TRENER PERSONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI

Tak jak Ty, zaczynałam kiedyś jako klientka klubu fitness uczęszczając na zajęcia cyclingu. Jednak codzienne treningi szybko przerodziły się w pasję! Chciałam zająć tę pozycję z drugiej strony i realizować się w tym kierunku. W 2007 roku ukończyłam kurs instruktora cyclingu i od tego czasu nie rozstaję się z rowerem. Rok później poszerzyłam swoją wiedzę o treningach na siłowni zyskując tytuł trenera personalnego. W pracę wkładam całe serce a każda kropla potu na skroni klienta daje mi ogromną satysfakcję z tego, co robię. Przekonałam się, że fitness to nie tylko trening, ale również styl życia!

Valerija Kolesnyk

INSTRUKTOR AEROBIKU, TRENER PERSONALNY, TRX, OBSŁUGA RECEPCJI

Pochodzę z Ukrainy. Przyjechałam do Polski w 2014 roku i od tego czasu zaczęłam prowadzić zajęcia w Waszym klubie 🙂 Jako nastolatka uwielbiałam taniec i rozwijałam się w kierunku hip-hop. Moim największym osiągnięciem było dwukrotne zajęcie I miejsca w turniejach tanecznych na Ukrainie. Na studiach stworzyłam z koleżankami grupę cheerleaders oraz uczęszczałam na zajęcia aerobiku – i właśnie tym chciałam zająć się w przyszłości. Z zawodu jestem bankierem ale prawdziwą moja pasją jest sport! Jako trener jestem dość wymagająca, bo dla mnie liczą się efekty!

Denisa Kiedrowicz

INSTRUKTOR INDOOR CYCLING, TRENER PERSONALNY, TRX, FUNKCJONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI ABSOLWENTKA MEDYCZNEGO STUDIUM ZAWODOWEGO- TECHNIK FIZJOTERAPII

Od zawsze związana ze sportem. Pasja i wykształcenie spowodowały, że już dobrych parę lat dbam o zdrowie swoje jak i innych. Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia to niezmiernie ważne elementy dla utrzymania nienagannej sylwetki, z którymi chętnie dzielę się ze wszystkimi, którzy potrzebują rady  i motywacji do ćwiczeń. Obecnie prowadzę zajęcia cyclingu oraz zajęcia Body Cross, gdzie nie straszny jest pot  i ciężka praca.

Małgorzata Szpera

WŁAŚCICIELKA FITNESS CLUBU, INSTRUKTORKA CYCLINGU

Wiem zapewne, że kocham każdy sport i już bez niego nie mogłabym żyć ! Uwielbiam moich klientów i podczas treningów daję z siebie 100% i tego samego oczekuję od nich! Myślę,że jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć i nie ważne jest ile mamy lat ale na ile się czujemy. W codziennym życiu oprócz sportu bardzo pomaga mi pozytywne myślenie:) chociaż nie zawsze jest łatwo.
Większość ludzi poddaje się dlatego,że widzą jak wiele jeszcze mają do zrobienia zamiast zobaczyć ile już udało im się osiągnąć.

Monika Kuczyńska

INSTRUKTOR AEROBIKU, INSTRUKTOR INDOOR CYCLING

Od zawsze byłam aktywna. W okresie szkolnym uwielbiałam grać w piłkę siatkową. Teraz jako matka wpajam aktywność swoim dzieciom. Jako instruktor swoim klientom. Promuję aktywne spędzanie wolnego czasu. Świadomość swojego ciała to podstawa. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się właśnie w Klubie Fitness Kanama. Początkowo nie było łatwo ale siła woli oraz miłość do aktywności sprawiła że pragnęłam zostać instruktorem Cycling . Potem instruktorem fitness oraz treningu funkcjonalnego. Ukończyłam szkolenie instruktora Cycling w Profi Fitness School w Gdańsku a instruktora fitness oraz treningu funkcjonalnego w Pomorskiej Szkole Fitness w Gdańsku. Cenię zaangażowanie i tego oczekuje od klientów. Ale w pocie czoła jest również czas na uśmiech.

Marcin Myszkowski

TRENER PERSONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI

Jestem osobą, która niedawno dołaczyła do teamu KaNaMy. Jednak nie jest to dla mnie nowe środowisko, gdyż od lat jestem stałym klientem klubu. Mój początek przygody z siłownią zaczął się podobnie jak większości osób – chęcią pokonania swoich słabości, kompleksów. Z czasem okazało się, że w tym miejscu można nie tylko kształtować swoje ciało dążąc do wyznaczonego sobie ideału, ale także „rzeźbić” swój charakter. Chciałbym zarażać tą miłością osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę, bez względu na to do jakiego celu dążą. Największą korzyścią z regularnych treningów z pewnością będzie poprawa samopoczucia, a jeśli przy okazji przybędzie trochę mięśni i pozbędziemy się zbędnego tłuszczyku… To czy nie warto spróbować?

Karolina Kopeć

MAGISTER FIZJOTERAPII, PROWADZĄCA ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE

Swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczęłam, jako 7 letnia dziewczynka, zaprowadzona na zajęcia tańca przez mamę. Tym sposobem przez następne 13 lat uczestniczyłam w zajęciach m.in. Chojnickiego Domu Kultury i Studia Tańca Music Dance. Wtedy, poza szkołą liczyły się głównie treningi i krajowe turnieje tańca. W czasie studiów łapałam się różnych sportów powiązanych z fizjoterapią, aż w sezonie 2016/17 pełniłam obowiązki fizjoterapeuty w drużynie siatkarskiej Klubu Sportowego Pałac Bydgoszcz. Jednak aktywność fizyczna połączona z fizjoterapią kobiet to moja specjalność. Swoją pracę z kobietami w ciąży i po porodzie zaczęłam w Akademii & Szkole Rodzenia MUNGO w Bydgoszczy, gdzie nadal prowadzę zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży i po porodzie, a także wykłady teoretyczno – praktyczne w kursie Szkoły Rodzenia. Co jest ważne dla mnie w treningu?: systematyczność, dokładność, ale także rozsądek i słuchanie swojego ciała. 

Wojtek Przytarski

DYPLOMOWANY INSTRUKTOR KULTURYSTYKI, NAUCZYCIEL W-F u

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Swoją pracę traktuję poważnie nie tylko w szkole ale również w siłowni – gdzie liczy się zaufanie klienta. Staram się by osoba trenująca ze mną czuła się swobodnie a przede wszystkim widziała efekty wynikające z ciężkiej pracy nad sobą. Zajmuję się również doradztwem żywieniowym.

Patrycja Drobińska

INSTRUKTOR CYCLINGU, TRENER PERSONALNY

Absolwentka Liceum Sportowego, od zawsze związana ze sportem i aktywnością.
W 2015 roku stałam się klientką KaNaMa aktywnie i z ogromnym zaangażowaniem uczęszczającą na różne zajęcia. Już po pierwszych treningach wiedziałam, że cycling to kolejna pasja. Po roku aktywnego uczęszczania na zajęcia zrobiłam kurs cyclingu i teraz mam ogromną przyjemność prowadzić te zajęcia w klubie. Sport to nieodłączna część mojego życia a klub stał się moim drugim domem 🙂
Moje zajęcia nie należą do najprostszych, ale serdecznie zapraszam do spróbowania sił, spalenia sporej ilości kalorii w fajnej atmosferze oraz energicznej i świetnej muzyce 🙂

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!