Zespół KaNaMa Fitness

Nasi trenerzy

Magda Wałdoch

INSTRUKTOR AEROBIKU, OBSŁUGA RECEPCJI, OFFICIAL ZUMBA INSTRUCTOR

Odkąd pamiętam uwielbiam być w ruchu. 🙂 Uczęszczałam na zajęcia taneczne przez kilka lat i śmiało mogę powiedzieć, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się w 2006 roku – wtedy ukończyłam kurs instruktorski w szkole Profi Fitness School. Od tamtego czasu prowadziłam różnorodne zajęcia grupowe ale zawsze największą radość dawały mi choreografie! W 2011 roku z ciekawości wybrałam się na kurs instruktora ZUMBY i to był przełom w moim fitnessowym świecie. Na zajęciach staram się przekazać moim klientom jak najwięcej pozytywnej energii, której czasami mam za wiele. 🙂 Treningi zaliczam do udanych jeśli bawi się ze mną cała sala – tam nie ma miejsca na nudę i zły humor!!! Wzmacnianie traktuję bardziej rygorystycznie – ale to tylko dla waszego dobra. 🙂 Do zobaczenia na zajęciach!

Denisa Kiedrowicz

INSTRUKTOR INDOOR CYCLING, TRENER PERSONALNY, TRX, FUNKCJONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI ABSOLWENTKA MEDYCZNEGO STUDIUM ZAWODOWEGO- TECHNIK FIZJOTERAPII

Od zawsze związana ze sportem. Pasja i wykształcenie spowodowały, że już dobrych parę lat dbam o zdrowie swoje jak i innych. Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia to niezmiernie ważne elementy dla utrzymania nienagannej sylwetki, z którymi chętnie dzielę się ze wszystkimi, którzy potrzebują rady  i motywacji do ćwiczeń. Obecnie prowadzę zajęcia cyclingu oraz zajęcia Body Cross, gdzie nie straszny jest pot  i ciężka praca.

Marta Gołuńska

INSTRUKTOR CYCLINGU, TRENER PERSONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI

Tak jak Ty, zaczynałam kiedyś jako klientka klubu fitness uczęszczając na zajęcia cyclingu. Jednak codzienne treningi szybko przerodziły się w pasję! Chciałam zająć tę pozycję z drugiej strony i realizować się w tym kierunku. W 2007 roku ukończyłam kurs instruktora cyclingu i od tego czasu nie rozstaję się z rowerem. Rok później poszerzyłam swoją wiedzę o treningach na siłowni zyskując tytuł trenera personalnego. W pracę wkładam całe serce a każda kropla potu na skroni klienta daje mi ogromną satysfakcję z tego, co robię. Przekonałam się, że fitness to nie tylko trening, ale również styl życia!

Patrycja Drobińska

INSTRUKTOR CYCLINGU, TRENER PERSONALNY

Absolwentka Liceum Sportowego, od zawsze związana ze sportem i aktywnością. W 2015 roku stałam się klientką KaNaMa aktywnie i z ogromnym zaangażowaniem uczęszczającą na różne zajęcia. Już po pierwszych treningach wiedziałam, że cycling to kolejna pasja. Po roku aktywnego uczęszczania na zajęcia zrobiłam kurs cyclingu i teraz mam ogromną przyjemność prowadzić te zajęcia w klubie. Sport to nieodłączna część mojego życia a klub stał się moim drugim domem 🙂 Moje zajęcia nie należą do najprostszych, ale serdecznie zapraszam do spróbowania sił, spalenia sporej ilości kalorii w fajnej atmosferze oraz energicznej i świetnej muzyce 🙂

Marcin Myszkowski

TRENER PERSONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI

Mój początek przygody z siłownią zaczął się podobnie jak większości osób – chęcią pokonania swoich słabości, kompleksów. Z czasem okazało się, że w tym miejscu można nie tylko kształtować swoje ciało dążąc do wyznaczonego sobie ideału, ale także „rzeźbić” swój charakter. Chciałbym zarażać tą miłością osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę, bez względu na to do jakiego celu dążą. Największą korzyścią z regularnych treningów z pewnością będzie poprawa samopoczucia, a jeśli przy okazji przybędzie trochę mięśni i pozbędziemy się zbędnego tłuszczyku… To czy nie warto spróbować?

Tatiana Klimentovskaia

INSTRUKTOR JOGI

Jestem ukrainką. Już jako dziecko uwielbiałam tańczyć, bo taniec daje nam możliwość rozwijać się nie tylko fizycznie, ale i duchowo, pomaga wyrażać swoje emocje… Zdecydowałam się połączyć swoje życie z choreografią. Opanowałam taniec klasyczny, latynoamerykański, taniec ludowy i nowoczesny. Przez 16 lat pracowałam jako tancerka baletowa w teatrze na Ukrainie jednocześnie wykładałam teorię i praktykę tańca klasycznego na uniwersytecie. Kilka lat temu odkryłam zupełnie nowy sposób wyrażania swoich emocji. Poznałam siebie poprzez praktyki jogi. Joga, to nie typowy sport, a raczej system ćwiczeń fizycznych pozwalający na rozwój nie tylko fizyczny, ale i psychiczny człowieka. Jestem instruktorem jogi, jogi dla dzieci i Aerial jogi. Chciałbym, abyście i Wy mogli doświadczyć czym jest joga, jak wpływa na nasze ciało i umysł. Po ćwiczeniach odczuwany jest stan pełen spokoju, równowagi a jednocześnie przepełnia nas energia, odchodzą złe myśli oraz zmartwienia. Czekam na Was na zajęciach.

Małgorzata Szpera

WŁAŚCICIELKA FITNESS CLUBU, INSTRUKTORKA CYCLINGU

Wiem zapewne, że kocham każdy sport i już bez niego nie mogłabym żyć ! Uwielbiam moich klientów i podczas treningów daję z siebie 100% i tego samego oczekuję od nich! Myślę,że jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć i nie ważne jest ile mamy lat ale na ile się czujemy. W codziennym życiu oprócz sportu bardzo pomaga mi pozytywne myślenie:) chociaż nie zawsze jest łatwo.
Większość ludzi poddaje się dlatego,że widzą jak wiele jeszcze mają do zrobienia zamiast zobaczyć ile już udało im się osiągnąć.

Karolina Kopeć

FIZJOTERAPEUTKA

mgr fizjoterapii, fizjoterapeutka uroginekologiczna prowadząca zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży „Aktywne 9mc” przygotowujące do porodu, rozluźniające dno miednicy oraz poprawiająca ogólna sprawność fizyczną kobiety w ciąży

Marek Lemańczyk

INSTRUKTOR AEROBIKU

Marek jest magistrem wychowania fizycznego, absolwentem wielu kursów z zakresu prowadzenia różnych form zajęć fitness, kursów z zakresu fizykoterapii i treningu sportowo-rekreacyjnego, od wielu lat związany z Medyczną Szkołą Policealną jako nauczyciel anatomii i fizjologii, interesuje się różnymi formami turystyki i wspinaczką sportową.

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!