O nas

Zdrowy tryb życia, sport i rekreacja to cel, który nam przyświeca. Jesteśmy też przekonani, że to właśnie sport uwalnia nas od stresu i wypełnia pozytywną energią. Wszystkim naszym klientom pragniemy umożliwić łatwy dostęp do ćwiczeń, treningów oraz wspólnego spędzania czasu w gronie znajomych i najbliższych.

Różnorodna oferta zachęca do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Na 800 m2 stworzyliśmy raj dla osób chcących zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Zadowolenie klientów, ich dobre samopoczucie, to nasza dewiza.

Nie czekaj, po prostu przyjdź! Na miejscu załatwisz wszystkie formalności, nasi instruktorzy pomogą Ci wybrać trening adekwatny do stopnia Twojego zaawansowania i czasu jakim dysponujesz. Zawsze służymy pomocą i radą. Nie ważne ile masz lat u nas możesz poczuć się młodo w każdym wieku i zatrzymać swój biologiczny zegar.

Zapraszamy!

Sprawdź naszego bloga

Warsztaty ZUMBA

Warsztaty ZUMBA

Zapraszamy na popołudnie w Zumbowych rytmach Sobota 12 listopad - mnóstwo spalonych kalorii, świetna zabawa i dużo doskonalenia kroków. No i oczywiście niezbędna integracja!Zapraszam do zapisów, czekam do 10 listopada - Madzia* koszt trzygodzinnych warsztatów z małym...

czytaj dalej
PROMOCJA!

PROMOCJA!

Nie przegap takiej okazji ! W sprzedaży tylko w pierwszym tygodniu listopada - nie ma na co czekać Zapraszamy !Tym razem promocyjne karnety dostępne będą w tym okresie również przez internet.Wystarczy zalogować się na swoje konto fitnesskanama.gymmanager.io

czytaj dalej

Klub Fitness

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do naszego klubu fitness już dziś!

Oferta

Cycling

 

Fitness

 

Zumba

 

Kontakt

Fitness Club KaNaMa

 

52 39 700 20

 

ul. Huberta Wagnera 3, 89-604 Chojnice

 

Obserwuj nas na Facebook!