Kochani to widok nowego okna logowania na zajęcia grupowe.
Tak prezentuje się panel klienta w przeglądarce na telefonie komórkowym. Na komputerze strona widoczna jest w poziomie.

Każdy kto do tej pory poprawnie logował się na zajęcia przez stronę GYMSTEER został poinformowany mailowo o takich przenosinach! Poszukaj w skrzynce wiadomość od Fitness Club KaNaMa z dnia 24.08.2022. Znajduje się w nim link aktywacyjny. Postępuj według wskazówek a cały proces pójdzie gładko.

Po poprawnym zalogowaniu otworzy się okno KUP KARNET. Możesz go pominąć przełączając się w zakładkę REZERWUJ. Ustawiliśmy równy czas zapisu dla wszystkich zajęć aero i cycling,jest to max 5 DNI przed treningiem.

Jeśli nigdy nie korzystaliście z zajęć grupowych w klubie to nawet nie wiecie, że była taka opcja rezerwacji. Musicie wiedzieć, że na stronie widzicie również stan swojego karnetu. A więc zalogować może się każdy, kto posiada przypisany adres mailowy.

strona logowania to:
🎯https://fitnesskanama.gymmanager.io
by sprawnie się logować zaznacz przy niej gwiazdkę ulubione 🙂

❗️❗️❗️ NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA nie twórz nowego konta jeśli jesteś lub byłeś przez ostatnie 4 lata aktywnym klientem KaNaMy. Mamy twojego maila w bazie, a do niego przypisane konto.

Zagubiłeś maila z linkiem aktywacyjnym? Skorzystaj z opcji nie pamiętam hasła, wpisz maila, którego podawałeś nam przy kupnie pierwszego karnetu. Jeśli go nie pamiętasz wykonaj jeden telefon do klubu i poinformujemy Cię jaki to mail 🙂 52 39 700 20

💛 Nie znasz jeszcze oferty KaNaMy ani załogi instruktorów? KLIKAJ załóż konto! Do zobaczenia w klubie!